NATYCHMIASOWA DOSTAWA ZAKUPIONEGO PRODUKTU NA E-MAIL 24/7

Dostawa i reklamacje

  1. Na iGamer.pl sprzedawane są wyłącznie klucze do gier, które można realizować na platformach typu: steam, xbox live, playstation network, gog.com, origin, ubi.com, uplay, widnows store i inne. NIE wysyłamy gier pudełkowych
  2. Zakupiony produkt wysyłany jest w kilka minut po zaksięgowaniu wpłaty w sklepie ( płatność za pośrednictwem PayU, PayPal, ) na e-maila podanego podczas procesu zakupu, przy płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu czas oczekiwania na przesłanie kodu do gry może wynieść 2 dni robocze.
  3. Składając zamówienie na produkt nabywany w formie dystrybucji cyfrowej, Konsument wyraża zgodę na spełnienie przez iGamer. świadczenia przed upływem terminu uprawniającego konsumenta do odstąpienia od umowy, o którym mowa w art. 27 Ustawy o prawach konsumenta. W powyższym przypadku, na podstawie art. 38 pkt 13 Ustawy o prawach konsumenta, konsumentowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy. Wyrażenie zgody przez konsumenta następuje poprzez zapoznanie się przez niego i akceptację treści regulaminu dostępnego na stronie internetowej Sklepu i kliknięcie pola wyboru (checkbox).
Scroll to Top